Koç Üniversitesi’ne Hoş Geldiniz,

Bu sayfa üzerinden Online Kayıt işlemimizden faydalanarak, kabul almış olduğunuz programa kaydınızı yaptırabilirsiniz. Online Kaydınızı tamamlandıktan sonra Üniversitemiz kampüsüne gelerek herhangi bir işlem yapmanız gerekmemektedir.

Sayfamızda yer alan tüm formların eksiksiz doldurulması gereklidir. Formların doldurulması ile ilgili açıklamalar sayfanın altında paylaşılmıştır. Formların eksiksiz doldurulduğu ve talep edilen belgelerin yüklenip yüklenmediği ilgili birimler tarafından sistemden kontrol edilecektir.

Üniversitemize yeni kayıt yaptıracak öğrenci adaylarımızın sisteme aktarılma işlemleri tamamlandığında formlara ulaşabilmeniz için gerekli olan bilgilerin yer aldığı SMS/e-posta mesajı iletilecektir.

Sorularınız için 21 Eylül – 25 Eylül tarihlerinde 08.30-17.00 arasında 0212 338 1717 Destek hattımızı arayabilir veya sitemizden Canlı Sohbet başlatabilirsiniz.

Lisansüstü Kayıt Adımları

Lisansüstü Kayıt Formu

Size gelen kullanıcı adı ve şifre ile kusis.ku.edu.tr adresine giriş yaparak ana sayfanızdaki “ToDo List” içerisinde bulunan “Matriculation Form”u doldurunuz.

Lisansüstü Kayıt Belgeleri

Kayıt için gerekli belgeleri yüklemeniz gereklidir.

Sağlık Formu
Saglik Merkezi kaydınızı oluşturmak için size gelen kullanıcı adı ve şifre ile kusis.ku.edu.tr adresine giriş yaparak ana sayfanızdaki “ToDo List” içerisinde bulunan “Health Information Form”u doldurabilirsiniz.

Lisansüstü Kayıt Adımları Videosu

Çağrı Merkezi0212 338 1717